WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE  

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ŻURAW" istnieje od listopada 1990 r. Jego założycielem jest Mieczysław Żuraw - kierownik Polskiego Związku Motorowego w Świdnicy w latach 1978 - 1993. Własną działalność gospodarczą prowadził do 2002 r. Od tego czasu właścicielem ośrodka jest syn - Paweł Żuraw. Ponad dwudziestoletni dorobek pracy osób zaangażowanych w rozwój naszej firmy, to kilka tysięcy wyszkolonych kursantów. Jest to dla nas powód do satysfakcji. W szkoleniu koncentrujemy się nie tylko na skutecznych metodach zdawania egzaminu, ale przede wszystkim na kształtowaniu umiejętności zachowania bezpieczeństwa, a tym samym rozsądku w coraz bardziej skomplikowanym ruchu drogowym. Taka jest misja firmy.

 

Chcemy być wiarygodni, dlatego uczestniczymy w rankingach zdawalności organizowanych przez wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego. Wybierając ośrodek egzaminowania, nie obowiązuje obecnie rejonizacja. Kursanci mogą wybrać dowolny WORD (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego). Od 17 kwietnia 2014 r. swoją działalność rozpoczął w Świdnicy Oddział Terenowy wałbrzyskiego WORD. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez wykładowców z kwalifikacjami egzaminatora oraz instruktora techniki jazdy. Zależy nam na dobrej zdawalności, dlatego wysoki poziom kształcenia chcemy osiągnąć dzięki szkoleniu jakościowemu.

 

W trakcie zajęć teoretycznych poruszamy nie tylko problematykę przepisów i bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale również kładziemy duży nacisk na technikę jazdy oraz psychologiczne aspekty zdawania egzaminu na prawo jazdy. Staramy się przekazywać praktyczne wskazówki dotyczące skutecznego opanowywania emocji (stresu) w trakcie wykonywania niełatwych zadań egaminacyjnych.

 

W czasach kryzysu finansowego, gdzie liczy się każdy przysłowiowy "grosz", apelujemy o dużą rozwagę w wyborze szkoły jazdy. Niska cena kursu nie zawsze idzie w parze z jakością. Zaniżona cena może również okazać się pułapką. To także większe prawdopodobieństwo kilkakrotnego zdawania egzaminu państwowego (co automatycznie zwiększa koszty całego szkolenia). Radzimy szczerze i uczciwie: warto dobrze przemyśleć swoją decyzję. Jeżeli macie Państwo wątpliwości i dylematy związane ze szkoleniem kandydatów na kierowców, prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z naszym biurem. Prawo jazdy to dokument na całe życie. Prawo jazdy to Wasze bezpieczeństwo.

 

Sposób, w jaki zostaniecie Państwo przygotowani i wyszkoleni, będzie miał w przyszłości wpływ na jakość Waszego poruszania się po drogach. Chcemy, aby nasi kursanci byli dobrymi i przede wszystkim odpowiedzialnymi kierowcami. Czynimy zatem starania, aby to założenie konsekwentnie realizować.

 

 

ŻYCZYMY POWODZENIA ZA KIEROWNICĄ I PRZEDE WSZYSTKIM JAK NAJSZYBSZEGO ZDANIA EGZAMINU :)